SÚŤAŽIACI / COMPETITOES 

Chambe play

Category Name                                                                   City                     Country

2.                Praženica P., Toperczerová N., Pěruška D.                Praha                     Czech Republic

2.                  Reiffersová Z., Ruttmarová M., Micháliková N. K.,     Trnava                    Slovakia

2.                Molnárová P., Capuliaková L., Glasnák J.                   Žilina                      Slovakia

1.                 Zitko D., Dejdarová H., Konečný R.                             Praha                     Czech Republic

Solo play

Category Name                              City                           Country

1.              Kozenko Herman                Kiev                                  Ukraine

1.              Karamucka Alicja                 Elbląg                              Poland

1.              Wątroba Bartosz                  Krakow                            Poland

1.             Levandivska Marta             Lviv                                  Ukraine   

1.            Wojdak Zuzanna                Żegocin                            Poland

3.               Lesan Elizabeth                Bratislava                         Slovakia

1.                Vítová Johana                   Praha                               Czech Republic  

4.                Draugsvoll Dina Elena     Copenhagen                   Denmark

1.                 Zimowska Anna                Krakow                            Poland

1.                 Michałek Zofia                  Sobolow                          Poland

2.                  Križanský Filip                   Bratislava                        Slovakia

1.                 Kotiuk Sofiia                      Domosławice                  Poland

3.              Repková Katarína              Vráble                             Slovakia

4.                Pisarčíková Ema                Bratislava                        Slovakia   

4.                Červenka Vojtěch              Kroměříž                        Czech Republic

4.                Beretová Alžbeta               Bratislava                       Slovakia

1.                 Pašková Soňa                    Bratislava                       Slovakia 

1.                 Żak Oliwia                          Świątniki Górne             Poland

3.                Mihalička Adam                  Nitra                               Slovakia

3.                Mikešová Eliška                  Olomouc                        Czech Republic

2.                Prievalský Filip                    Banská Bystrica             Slovakia

3.                Lukash Anna                       Rostov                             Russian Federation

2.                 Burcl Simon                        Nitra                                Slovakia

3.                 Kulich Kamil                        Bojnice                           Slovakia

3.                 Pisár Peter                          Banská Bystrica             Slovakia