Foto do bulletinu Piano Talents for Europe

Dear competitors, please, send us your photo to the bulletin. Deadline May 31st 2024

Forms here: FOTO

Prosíme súťažiacich o zaslanie svojho foto do bulletinu súťaže do 31. mája 2024

Formulár nájdete tu: FOTO


Časový harmonogram súťaže / Competition timetable:

22. jún 2024
Hotel Park°°°°Kongresová sála

09.00 IV. kategória / category – 1. kolo / round

13.00 I. kategória / category

16.00 II. kategória / category

19.00 Komorná hra / Chamber play

23. jún 2024

Hotel Park°°°°Kongresová sála

09.00 III. kategória / category

13.30 IV. kategória / category - Finále


Súťažiaci / Competitors 2024

Chamber play

Category                                        City                          Country

II.       MON trio                              Częstochowa          Poland  

II.        Konja trio                             Košice                     Slovakia


Solo play

Category Name                             City                         Country

IV.  Kubiak Tymoteusz                Poznań                   Slovakia

II.    Mašlejová Nela                      Poprad                   Slovakia

II.   Potančoková Paulína             Ivanka pri Dunaji     Slovakia

III.   Derej Jakub                           Bielsko Biała           Slovakia 

I.     Lazová Hanka                        Ivanka pri Dunaji    Slovakia  

IV.   Fedor Adam                          Košice                    Slovakia

III.    Chmúrová Katarína                Žilina                      Slovakia

II.     Chmúrová Anna                     Žilina                      Slovakia

I.      Chmúrová Mária                    Žilina                       Slovakia

IV.    Popiel-Machnicki Lew           Warszawa              Poland

IV.    Senaj Marek                          Košice                    Slovakia

II.      Urbánková Daniela               Skalité                    Slovakia

II.      Palúch Stanislav                    Bratislava               Slovakia   

I.       Augustyniak Ignacy              Gdańsk                   Poland

I.       Matovič Maxim                      Bratislava               Slovakia 

II.       Otorowska Aleksandra         Bielsko-Biała          Poland

IV.     Prievalský Filip                      Banská Bystrica     Slovakia

III.      Jurčíková Tamara                 Žilina                       Slovakia

III.      Bugaj Anna                           Kraków                    Poland 

IV.     Buntová Zuzana                    Košice                     Slovakia 

III.      Szablinska Kinga                   Gdańsk                    Poland 

III.      Źróbek Wojciech                   Krakow                    Poland

I.        Li Zilin                                    Říčany                      China

III.        Sýkora Ondrej                     Bratislava                 Slovakia

IV.       Toma Alan                           Topoľčany                Slovakia

IV.       Herda Marco                        Topoľčany                Slovakia

IV.       Sýkorová Vendula                Ostrava                    Czech Republic  

 II.        Wang Yuelong                     Bratislava                  Slovakia   

 II.         Holíková Noemi                    Bratislava                 Slovakia      

 II.         Varga Peter                          Valaliky                    Slovakia

IV.        Slavkovský Ľudovít               Košice                      Slovakia  

III.          Grígerová Emily Viktória      Košice                      Slovakia

 II.          Kobella Samuel                    Martin                       Slovakia  

 II.          Ďuríček Denis                       Martin                       Slovakia

IV.         Plavuchová Lucia                  Banská Bystrica       Slovakia

III.          Marcinkiewicz Alicja              Częstochowa           Poland  

 II.          Kaczmarek Seweryn             Częstochowa           Poland  

 II.          Orlikowski Maciej                   Częstochowa           Poland

III.           Oprychal Wiktor                   Częstochowa          Poland

IV.          Jakubowska Jagoda             Częstochowa         Poland

III.           Šarközi Alex                          Bratislava                Slovakia

III.           Jochimová Júlia                     Banská Bystrica      Slovakia                

III.           Horáčková Zuzana                 Ostrava                   Czech Republic

IV.          Račiaková Darina Mariana     Banská Bystrica       Slovakia

II.           Tomečková Natália                Bardejov                  Slovakia

I.            Patkaňová Alexandra Hana   Bardejov                  Slovakia

II.             Maťaš Martin                        Giraltovce                 Slovakia

IV.           Trungelová Marianna            Bratislava                 Slovakia

IV.            Illés Viktor                            Bratislava                Slovakia

III.             Burcl Simon                          Nitra                       Slovakia 

 I.             Sopko Sebastin                    Bratislava                Slovakia

IV.            Smiček Martin                      Bratislava                Slovakia

IV.            Nguyen Phan Anh                Bratislava               Slovakia

IV.            Sklenčár Jozef                      Košice                    Slovakia

  I.              Ščecinová  Nina                   Raslavice               Slovakia   

  I.              Matušíková Alexandra         Valašské Meziříčí   Czech Republic 

  I.              Matušíková Isabela               Valašské Meziříčí  Czech Republic    



2023


Súťažiaci / Competitors 2023

Chamber play

Cat.  Name                              City                        Country  

II.      Trio KONKE                  Košice                    Slovakia  

II.      Konke Trio                    Košice                    Slovakia 

II.      Piano trio                       Krakow                  Poland

II.      Piano trio                       Częstochowa        Poland

Solo play

Cat.  Name                           City                     Country

II.     Lukšová Jasmine           Nová Dubnica     Slovakia

II.     Cedzová  Romana         Žilina                    Slovakia  

II.      Cabánek Lukáš             Hliník n. Hronom Slovakia

II.      Zimowska Anna            Kraków                Poland

II.      Belicová Bianca             Bratislava            Slovakia   

 I.      Chmurová Rebeka        Žilina                    Slovakia

 I.      Chmurová Maria            Žilina                    Slovakia

II.      Chmurová Anna             Žilina                    Slovakia

II.      Chmurová Katrína          Žilina                    Slovakia

II.      Sikorska Maja                 Kraków                 Poland

IV.    Žovic Gregor                   Bratislava             Slovakia

IV.    Šprláková Sára                Žilina                     Slovakia

IV.    Herda  Marco                  Topoľčany            Slovakia 

II.      Okhrin Yarema                Lviv                      Ukraine 

III.      Krupa Yeva                      Lviv                      Ukraine

IV.     Danchuk Nadiia               Bratislava            Slovakia  

III.      Prievalský Filip                Banská Bystrica  Slovakia

IV.     Úkrop Filip                       Žilina                   Slovakia

IV.     Lesan Elizabeth               Bratislava            USA      

IV.     Jakubowska  Jagoda      Częstochowa      Poland

III.      Baláková Lucie                Kroměříž             Czech Republic

 II.      Zimowska Anna              Kraków                Poland 


Termín konania súťaže 24. - 25. jún 2023.

The date of the competition June 24th - 25th 2023  

Prihláška / Application

Sólová hra / Solo play

Uzávierka prihlášok / Application deadline

05. máj 2023 / May 05th 2023


2021

Official results / Oficiálne výsledky


PROGRAM SÚŤAŽE

21. jún 2021

15.00 - 20.00 hod.

Hotel Park**** Dolný Kubín

Akustické skúšky

podľa časového rozpisu v rozsahu 15 minút na súťažiaceho

22. jún 2021

7.30 - 8.15 hod.

Hotel Park**** Dolný Kubín

Akreditácia súťažiacich I., II. kategória

08.30 hod.

Súťaž - I. kategória

09.30 hod.

Súťaž - II. kategória

9.30 - 10.15 hod.

Akreditácia súťažiacich III. kategória

10.30 hod.

Súťaž - III. kategória

12.30 - 13.15 hod.

Akreditácia súťažiacich IV. kategória a komorná hra

13.30 hod.

Súťaž - IV. kategória

15.30 hod.

Súťaž - Komorná hra

17.00 hod.

Vyhlásenie výsledkov súťaže, koncert víťazov


Informácie pre súťažiacich:

Miesto súťaže

Hotel Park****

Radlinského 21

Dolný Kubín

GPS: 49.209584, 19.2931384

Parkovanie je v centre mesta spoplatnené.

Akreditácia súťažiacich: v salóniku vedľa recepcie hotela

Súťaž sa uskutoční v Malej kongresovej sále hotela.

Je to priestor pre cca 60 osôb s pódiom 4x6 m, klavír Steinway & sons.

Akustické skúšky budú možné 21. júna 2021 podľa rozpisu 15 minút pre súťažiaceho.

Na rozcvičenie budú v hoteli 3 cvičné miestnosti s klavírom. 

Zázemie pre súťažiacich je vo Veľkej kongresovej sále hotela v blízkosti Malej kongresovej sály hotela.

Videozáznam zo súťaže bude možné zakúpiť v Informačnom stredisku v priestoroch Veľkej kongresovej sály hotela.

Fotografie zo súťaže budú možné objednať a kúpiť v Informačnom stredisku v priestoroch Veľkej kongresovej sály hotela.

kontakty:

Leonard Vajdulák - riaditeľ súťaže tel. +421 905 940 348

Petra Jakubjaková - manažér súťaže tel. +421 910 510 583

2021 

2019

Official results / Oficiálne výsledky


Najnovšie články na našom blogu

Final results of Piano Talents for Europe 2018